Лак

Незвичайно популярний матеріал лак , представлений в інтернет магазині, поділяється на кілька категорій на вигляд, щільність і ціну. Усі ці тканини підходять для пошиття подібних виробів. Як тонкий, так і щільний лак застосовується у виготовленні верхнього чоловічого, жіночого та дитячого одягу: курток, пуховиків, вітровок, комбінезонів. За наявності утеплювача дані вироби досить зігрівають у холодну погоду. Особливо потрібні лаковані тканини для пошиття естрадно-сценічних костюмів. Використовуються також для перетяжки меблів, автомобільних сидінь і декорування інтер'єру, так як мають високу міцність.

Тканина лак - це покрита поліуретановою спеціальним просоченням, має характерний зовнішній вигляд. Такий матеріал стає ще більш гладким на дотик і набуває глянсового блиску. Крім того, вироби з лаку не промокаються і не вимагають частого прання - достатньо протерти річ вологою серветкою, щоб повернути чистоту і блиск.

На нашому сайті представлено декілька видів лаку. Вони підійдуть як для пошиття взуття, верхнього одягу, аксесуарів як декор інтер'єру, так і для одягу, танцювальних костюмів, курток, плащів, пуховиків.

З більш тонкої лакованої тканини крім усього вищепереліченого шиють ще й одяг – спідниці, штани, жилетки, піджаки, сорочки та сукні. Переваги одягу з лакованого шкірозамінника очевидні – порівняно недорога ціна на речі, які підкреслюють усі ваші переваги та приховують дрібні недоліки.

Основою під лак є полівіскоза або нетканий поліестер. Треба звернути увагу, що при покритті лаком тканини втрачають такі зі своїх найкращих якостей, як повітропроникність і, частково, гігроскопічність. Чому частково? Тому що тканина покрита лаком може намокнути з одного боку і залишається сухою з іншого боку.

Детальніше про "Лак"

Сітка
Список

ФильтрКаталог